Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

2022-02-23

W marcu NOWY fizjoterapeuta!

W czwartki, od 3 marca w GL Pocztowa rozpoczyna pracę Pani Michalina Kasprzyk, fizjoterapeutka uroginekologiczna. Pani Michalina ma duże doświadczenie w fizjoterapii mięśni dna miednicy, mobilizacji blizn po cięciu cesarskim i nacięciu krocza.

MIchalina Kasprzyk jest wychowanką PUM w Szczecinie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w tym zakresie, m.in. terapia nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy mniejszej, przygotowanie do porodu, rehabilitacja okołoporodowa, terapia blizn.Ponadto zajmuje się terapią tkanek miękkich, ukończyła liczne kursy masażu m.in. masaż tkanek głębokich, sportowy, bańką chińską. Prowadzi wykłady i warsztaty edukacyjne na temat profilaktyki zaburzeń funkcji dna miednicy. Pracuje także w Fundacji Macierzanka przygotowując ciężarnej do porodu i okresu połogu, a także jako instruktor ćwiczeń dla kobiet w ciąży w klubie Fitness World.
Podczas wizyty możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Pani Michalina dokładnie tłumaczy, co będzie wykonywała i w jakim celu. Wyczerpująco odpowiada na pytania pacjentek. Jak sama mówi: wyznaję zasadę, że w gabinecie nie ma głupich pytań ani tematów tabu.
Prywatnie uwielbia śpiewać oraz trenować aerial dance i Stand Up Paddle.

Obejrzyj galerię:

http://pocztowa.eu/galeria

 

Umów wizytę:

https://www.znanylekarz.pl/michalina-kasprzyk/fizjoterapeuta/szczecin?utm_source=widget-doctor-354063&utm_medium=big&utm_campaign=&utm_content=#highlight-calendar

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X