Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

2023-04-20

Witamy nową Panią doktor, specjalistkę ginekologii i położnictwa

Dr Michalinę Roguską

Dr Michalina Roguska to absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, która odbyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK nr 2 w Szczecinie. W trakcie szkolenia prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- i anglojęzycznymi wydziału lekarskiego. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie, a jej specjalizacją jest między innymi leczenie zabiegowe technikami endoskopowymi - histeroskopią i laparoskopią.

Dr Roguska podejmie się kompleksowej opieki w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia kobiety, opieki nad kobietą ciężarną, starającą się o potomstwo oraz opieki ginekologicznej i poradnictwa w zakresie antykoncepcji.

Pani doktor przyjmuje w poniedziałki naprzemiennie w godzinach 12-15 lub 16-20

Umówienie wizyty online poprzez:

- portal znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/michalina-roguska/ginekolog/szczecin#tab=profile-reviews

- numer telefonu: 91 88 291 03

- stronę www: www.pocztowa.eu

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X