Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Szybki test w kierunku infekcji przenoszonych drogą płciową

Test wykrywa zakażenia przenoszone drogą płciową (STI-sexually transmitted infection) - 6 w 1

Test MobiLab Standard Sexual Health Self Rapid Urine to prosty, immunochromatograficzny test kasetowy do szybkiego, jakościowego wykrycia antygenów infekcji przenoszonych drogą płciową w badanej próbce moczu.

Infekcje przenoszone drogą płciową mogą rozwinąć się w chorobę przenoszoną drogą płciową. Antygenowy test MobiLab STI 6 w 1 jest przeznaczony do szybkiego, jakościowego wykrycia sześciu patogenów:

1. TRICHOMONAS VAGINALIS (TV)

2. CANDIDA ALBICANS (CA)

3. GARDNERELLA VAGINALIS (GV)

4. MYCOPLASMA GENITALIUM (MG)

5. CHLAMYDIA TRACHOMATIS (CHT)

6. NEISSERIA GONORRHOEAE (NGH)

Jak działa test?

Zasada działania testu polega na jakościowym wykryciu antygenu w próbce moczu i wzrokowym odczycie wyniku na urządzeniu testującym-płytce testowej. Test MobiLab STI 6w1 należy do grupy testów szybkich. Wynik uzyskujemy w ciągu 15minut. Test to jakościowo i ekonomicznie uzasadniona procedura w codziennej praktyce ginekologicznej. Testy są zatwierdzone przez FDA, posiadają znak CE oraz zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych w Polsce.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X