Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Gabinety Lekarskie
Pocztowa

Gabinety Lekarskie powstały z misją niesienia pomocy. Prowadzimy wyłącznie dokumentację elektroniczną, dzięki temu więcej czasu możemy poświęcić pacjentowi. Specjaliści przyjmujący w naszych gabinetach nie tylko z uwagą wysłuchają Państwa dolegliwości, historii dotychczasowego leczenia, lecz przede wszystkim przy użyciu nowoczesnych metod diagnostycznych pozwolą w krótkim czasie ich się pozbyć.

Oprócz leczenia szczególną uwagę przykładamy do profilaktyki, stąd w gabinecie ginekologicznym proponujemy cytologię płynną, szczepienie przeciwko HPV, usg ginekologiczne oraz usg piersi. Gabinet Kardiologiczny wyposażony w wysokiej klasy ultrasonograf, EKG oraz Holter umożliwiający diagnostykę zaburzeń rytmu serca. Przyjmująca w Gabinecie Fizjoterapii Uroginekologicznej, mgr Michalina Kasprzyk posiada liczne certyfikaty w zakresie zaburzeń dna miednicy, tapingu czy mobilizacji blizn po cięciu cesarskim. W Gabinecie Ortopedycznym wykonywane są badania preluksacyjne, usg, iniekcje dostawowe. W Gabinecie Neurologicznym przyjmuje dr Dagmara Sowa. Ponadto GL Pocztowa proponują szereg zabiegów z zakresu ginekologii, ginekologii onkologicznej i medycyny estetycznej.

Gabinety Lekarskie na ul. Pocztowej rozpoczęły swoją działalność w 2012 roku, początkowo świadczono tutaj usługi w zakresie położnictwa i ginekologii, kardiologii oraz neurologii.

Zespół doświadczonych lekarzy przez lata zdobywał zaufanie pacjentów, a Gabinety w odrestaurowanej kamienicy w centrum Szczecina na stałe wpisały się w krajobraz. Aktualnie pragniemy poszerzyć naszą ofertę o nowych specjalistów [ortopeda, fizjoterapeuta], by w jednym miejscu pacjenci mogli skorzystać z kompleksowej opieki wielu specjalistów.

Mamy pełną świadomość, że dla współczesnego człowieka, zdrowie i pełna aktywność są priorytetami. Spełnienie zawodowe, szczęście rodzinne, radość podróżowania, to wszystko jest w zasięgu ręki, każdego z Nas. Jedynie czasami brakuje sił, by to się ziściło.

Nasz zespół lekarzy obejmując troskliwą opieką Pacjentki i Pacjentów od najmłodszych do najstarszych, oferuje pełen zakres świadczonych usług. Najistotniejszy jest dla nas komfort i zadowolenie pacjenta, dlatego w sposób ciągły rozszerzamy naszą ofertę, dokładając wszelkich starań, aby jakość naszych usług była najwyższa.

 

Dr Sławomir Szymański

Gabinety Lekarskie Pocztowa

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X