Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

dr Michalina Roguska

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK nr 2 w Szczecinie uzyskując w 2022 roku tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami (polsko- i anglojęzycznymi) wydziału lekarskiego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Z zaangażowaniem uczestniczy w licznych konferencjach oraz warsztatach tematycznych stale pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności.
Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie, gdzie zajmuje się między innymi leczeniem zabiegowym technikami endoskopowymi – histeroskopią i laparoskopią.
Podejmie się kompleksowej opieki w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia kobiety, opieki nad kobietą ciężarną, starającą się o potomstwo oraz opieką ginekologiczną i poradnictwem w zakresie antykoncepcji.

Godziny przyjęć: poniedziałki 15.00-19.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X