Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Izabela Nowak - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Izabela Nowak

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM. Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskała w 2018 roku .

Uczestniczka licznych konferencji naukowych i warsztatów z technik leczenia operacyjnego kolposkopii, ultrasonografii i ginekologii estetycznej, odbywających się w kraju i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w opiece zdrowotnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

We wrześniu 2016 roku obroniła pracę doktorską pt: Związek polimorfizmów wybranych genów z występowaniem zespołu metabolicznego u kobiet z PCOS.   Interesuje się szczególnie uroginekologią, endokrynologią ginekologiczną,  diagnostyką i leczeniem niepłodności, ginekologią estetyczną, chirurgią endoskopową oraz opieką nad kobietą ciężarną.

Godziny przyjęć: środy 17.00-19.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X