Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Izabela Nowak - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Izabela Nowak

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM. Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskała w 2018 roku .

Uczestniczka licznych konferencji naukowych i warsztatów z technik leczenia operacyjnego kolposkopii, ultrasonografii i ginekologii estetycznej, odbywających się w kraju i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w opiece zdrowotnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

We wrześniu 2016 roku obroniła pracę doktorską pt: Związek polimorfizmów wybranych genów z występowaniem zespołu metabolicznego u kobiet z PCOS.   Interesuje się szczególnie uroginekologią, endokrynologią ginekologiczną,  diagnostyką i leczeniem niepłodności, ginekologią estetyczną, chirurgią endoskopową oraz opieką nad kobietą ciężarną.

Godziny przyjęć: środy 17.00-19.00


"Pani Doktor jest bardzo miła osoba. Wszystko mi wytłumaczyła, zrobila badania.Zlecila leczenie. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, czułam się bardzo komfortowo. Serdecznie polecam."

Dorota

03 listopada 2022

"Dr. Izabela bardzo miła i spokojna polecam każdemu naprawdę ;) będę nadal korzystać z wizyt u pani Dr. Każdy kto skorzysta sam się przekona o tym co piszą również inni pacjenci ;) Będziecie zadowoleni warto korzystać ;)"

A.P

30 maja 2022

"Zdecydowałam się na wizytę u dr Nowak ze względu na to, że moja poprzednia ginekolog kompletnie olewala sprawę moich dolegliwości w trakcie ciąży. I lepiej trafić nie mogłam. Pani doktor wypytała, wysłuchała i dokładnie przeprowadziła badanie mnie i mojego dziecka rozwiewając wątpliwości i obawy. Pierwszy raz czułam się zaopiekowana i przebadana podczas trwania wizyty u ginekologa. Naprawdę polecam skorzystać z usług Pani doktor, bo lepszej w Szczecinie nie znajdziecie."

Natalia

04 maja 2022

"Bardzo miła, ciepła i sympatyczna osoba. Z cierpliwością pani doktor odpowiadała na zadawane przez nas pytania oraz uzyskaliśmy dużo informacji dotyczących naszego przypadku. Była to nasza pierwsza wizyta i czułam, że zostało mi poświęcone tyle czasu ile potrzebowałam. Pani doktor jest konkretna odrazu przedstawiła plan leczenia i przebieg naszej dalszej współpracy i działania. Czuję, że trafiłam w odpowiednie ręce i odpowiednie miejsce."

Marta

28 kwietnia 2022

"Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Problem został natychmiastowo rozwiązany. Pani Izabela Nowak to przemiła kobieta a mój stres wywołany moim problemem i pierwsza wizytą w tym gabinecie został bardzo szybko rozwiany. Czułam że jestem w dobrych rękach. Polecam jak najbardziej !"

Patrycja

06 kwietnia 2022

"Bardzo polecam ! To była moja pierwsza wizyta u Pani dr Izabeli i na pewno nie ostatnia, kompetentna i bardzo sympatyczna doktor . Po wyjściu z gabinetu poczułam że to był dobry wybór lekarza. Polecam z całego serca:)"

Natalia W.N

02 kwietnia 2022

"Pani doktor jest sympatyczna i zaangażowana w konkretny przypadek. Uważnie słucha i wychodzi na przeciw potrzebom. Badania wykonuje z wyczuciem, delikatnością. Polecam :)"

E.R.

17 marca 2022

"Pani doktor przemiła i profesjonalna. Badanie przebiegło sprawnie i bezbolesnie, ani przez moment nie czułam się niekomfortowo. Pani doktor poświęciła mi czas i nie miałam poczucia, że muszę się spieszyć. Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i na pewno nie ostatnia."

Asia

17 lutego 2022

"Pani doktor bardzo przyjazna, odpowiada na każde pytanie i wszystko dokładnie wyjaśnia. Gabinet bardzo dobrze wyposażony i wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam :)"

Natalia

12 stycznia 2022

"Polecam. Pani dr bardzo dokładna i zarazem delikatna. Bardzo przyjazna atmosfera. Nie straszy, wszystko dokładnie wytłumaczy."

Dorota

17 pażdziernika 2021

"Pani doktor kompetentna, punktualna, fachowa.Wszystko wyjaśnia spokojnie i rzeczowo. Bada delikatnie ale dokładnie.Polecam."

Małgorzata

23 września 2021

"Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor, wszystko wyjaśniła i opowiedziała, co i jak. Bardzo polecam. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, a zarazem druga u lekarza ginekologa i zdecydowanie była to wizyta przyjemna. Bardzo Polecam, napenwo wrócę na kontrolę."

Weronika

15 września 2021

"Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Pani doktor dokładnie wszystko wytłumaczyła, uspokoiła moje niepotrzebne zmartwienie. Badanie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pani doktor odpowiadała na wszystkie pytania. Piękne zaangażowanie i dbanie o pacjenta. Polecam serdecznie. Dziękuję za miłą wizytę. Pozdrawiam"

Kseniia

29 lipca 2021

"Pani Doktor jest miłą i bardzo profesjonalna Osobą. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. Cierpliwie odpowiada na pytania. Badania były wykonane sprawnie i delikatnie co zwiększa dobre samopoczucie i komfort pacjenta. Z pewnością będę polecać Panią Dr Nowak swoim znajomym. Pozdrawiam :)"

Dorora Wr

14 czerwca 2021

"Polecam Panią doktor ! Wizyta przebiegła bardzo dobrze , Pani doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczyła , była delikatna, oraz odpowiadała na pytania bardzo szczegółowo. Polecam również ze względu na zaangażowanie i dbanie o pacjenta ."

Dagmara

07 kwietnia 2021

"Wizytę oceniam bardzo dobrze, podejście Pani Doktor rewelacyjne, wszystko dokładnie i na spokojnie wytłumaczyła, bardzo miła i pomocna, na wszystkie zadawane pytania otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Jak najbardziej Polecam"

Ewa

31 marca 2021

"Co tu pisać, bardzo miła, sympatyczna, rzetelna, dokładna. Nic negatywnego nie mogę napisać :). Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Izę. Polecam :)"

Ania

02 grudnia 2020

"Pani Doktor uważnie wysłuchała wszystkich moich wątpliwości i szczegółowo wyjaśniła każde zagadnienie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno zostanę stałą pacjentką. Lekarz z ogromną empatią i spokojem, który się udziela pacjentowi. Polecam!"

A.F.

25 listopada 2020

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X