Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

dr n. med. Janina Świderska

specjalista ginekolog położnik

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Szpitali Pomorskich w Gdyni oraz Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej Dorosłych i Dziewcząt Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK nr 2 w Szczecinie uzyskując tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami (polsko- i anglojęzycznymi) wydziału lekarskiego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Z zaangażowaniem uczestniczę w licznych konferencjach oraz warsztatach tematycznych.

Obecnie pracuję w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie oraz w Oddziale Ginekologii Rekonstrukcyjnej i Onkologicznej SPSK2 w Szczecinie. Interesuję się w szczególności profilaktyką i promocją zdrowia kobiety, a także leczeniem zabiegowym technikami endoskopowymi – histeroskopią i laparoskopią.

Godziny przyjęć: środy 16.00-20.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X