Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Katarzyna Śmieja - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Katarzyna Śmieja

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończone w roku 2010 z wyróżnieniem. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii SPSK 1 PUM w Policach. W latach 2013-2016 prowadzone zajęcia dydaktyczne z położnictwa i ginekologii dla studentów kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2019 roku uzyskany tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej o zastosowaniu karbetocyny w profilaktyce krwotoków poporodowych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Uczestnik licznych konferencji naukowych oraz warsztatów z zakresu ultrasonografii.
Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa.
Szczególne zainteresowania naukowe dotyczą opieki nad kobietą ciężarną.

Godziny przyjęć: wtorki, 16.00-20.00


"Pani doktor bardzo przesympatyczna i rzeczowa kobieta. Delikatna podczas badania. Polecam gorąco. Na pewno wrócę na kolejne wizyty."

Barbara

15 listopada 2022

"Pani dr z ogromna wiedza. Wszystko szczegółowo wytłumaczyła i wyjaśniła. Bardzo empatyczna. Problem rozwiązała bezbłędnie. Naprawdę polecam i na pewno do niej wrócę!"

Ania

25 maja 2022

"Wizyta kontrolna. Pani doktor miła i profesjonalna. Odpowiedziała na każde pytanie. Polecam i dziękuje."

Iwona

26 kwietnia 2022

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X