Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Marta Zapałowska-Chwyć - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Marta Zapałowska- Chwyć

specjalista ginekolog położnik

W 2007r ukończyła z wyróżnieniem PUM w Szczecinie. Odbywała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK2 oraz Klinice Ginekologii i Uroginekologii SPSK2.

Obecnie pracuje jako lekarz specjalista położnictwa i ginekologii w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Policach. W 2017r uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z diagnostyki nietrzymania moczu. Autor i współautor licznych prac naukowych z dziedziny położnictwa i endokrynologii ginekologicznej- szczególnie zespół policystycznych jajników.

Szczęśliwa mama bliźniaczek. W wolnych chwilach czyta książki (szczególnie psychologiczne) biega, podróżuje i spotyka się z ludźmi, gdyż to drugi człowiek jest dla niej największym źródłem inspiracji i motywacją do bycia coraz lepszym człowiekiem i specjalistą.

Godziny przyjęć: poniedziałki 14.00- 20.00; piątki 10.00-13.00


"Szczerze polecam! Pani Doktor wszystko wyjaśniła, oraz sprawiła, ze naprawdę czułam się dobrze zaopiekowana. Pełen profesjonalizm, a do tego super atmosfera."

Anna M.

10 czerwca 2022

"Bardzo miła pani doktor z doświadczeniem i super podejściem do pacjenta bardzo zaangażowana i precyzyjnie wszystko wyjaśnia"

AR

03 czerwca 2022

"Z całego serca polecam Panią doktor! Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnie, szczegółowo przeprowadzonym wywiadem, obejmującym nie tylko problem z którym przyszłam ale tez inne kwestie, istotne dla kobiet. Pani Marta to przemiła, bardzo empatyczna i zaangażowana osoba z ogromna wiedza i pasja."

Natalia

24 maja 2022

"Bardzo polecam! Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i po prostu jestem zachwycona. Doktor Zapałowska zawsze dbała o wszystkie badania i skrupulatnie analizowała wyniki. Czułam, że jestem w naprawdę dobrych rękach a każda następna wizyta to była czysta przyjemność. Pani doktor to bardzo profesjonalna oraz empatyczna osoba, co w czasie ciąży jest dla pacjentki niezwykle ważne. Z całego serca polecam wszystkim Paniom w ciąży oraz tym które ciąże planują. :)"

Wiktoria

20 maja 2022

"Pani Doktor bardzo miła, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, szczegółowe omówienie i wyjaśnienie problemu z dużym zaangażowaniem, zdecydowanie polecam !"

Gosia

16 maja 2022

"Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo miła, rzetelna. Tłumaczy wszystki zrozumiale jak i jest bardzo dokładna. Posiada olbrzymią wiedzę."

RM

25 kwietnia 2022

"Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, badania przeprowadza z dużą delikatnością i starannością. Poza doskonałą diagnostyką, potrafi dobrać właściwe i skuteczne leczenie."

Mirosława M.

22 kwietnia 2022

"Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie. Szczegółowe wyjaśnienie problemu. Wizyta z poczuciem spokoju i komfortu. Pani doktor bardzo delikatna zarówno w trakcie badania jak i rozmowy. Polecam"

Ola

15 kwietnia 2022

"Podobało mi się wszystko, lekarz jest profesjonalny i uważny. Gabinet jest super, sprzęt też ! Polecam!"

Anastazja

29 marca 2022

"Polecam Panią Martę z całego serca. Bardzo delikatna, szczegółowo odpowiada na pytania i bardzo dokładnie bada."

Weronika

21 marca 2022

"Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą u Pani doktor to szczerze polecam. Po konsultacjach u wielu różnych lekarzy w Szczecinie trafiłam w końcu na kogoś, kto zna się na swojej pracy i nie odstrasza od siebie pacjenta. Zdecydowalam się również prowadzić swoją ciążę u Pani Marty i to był strzał w dziesiątkę - poświęca pacjentce mnóstwo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, a przede wszystkim podczas wizyty nie odczuwa się wrażenia, że jest się tam "za karę"."

Asia

19 marca 2022

"Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła i przeprowadziła badanie w sposób delikatny. Bardzo serdecznie polecam."

K.F

11 marca 2022

"Bardzo polecam!!! Pani doktor jest sympatyczna, delikatna i profesjonalna. Na każde moje pytanie znała odpowiedź. Bardzo mi pomogła."

M.P.

07 marca 2022

"To moja pierwsza wizyta u Pani dr. Fakt byłam na wyjęciu implantu podskórnego. Nic nie bolało, żadnych krwiaków. I przede wszystkim Pani ma podejście do pacjenta. Gdybym mieszkała bliżej Szczecina to zostałabym stała pacjentka Pani doktor."

Beata

02 marca 2022

"Panią Doktor Martę polecam z całego serca. Wyróżnia się delikatnością w badaniu, szczerą chęcią pomocy, empatią, dociekliwością i tym że patrzy na pacjentkę całościowo, wywiad przeprowadza bardzo wnikliwie, jest przy tym bardzo sympatyczna i nie czuje się przy niej skrępowania. Problem zdrowotny mimo że bardzo skomplikowany, wieloletni i o nieznanej etiologii stara się rozwiązać, jeśli uważa że potrzebne są inne badania lub konsultacje to na nie kieruje. Jeszcze raz bardzo bardzo polecam wszystkim kobietom wizytę u tak wspaniałego lekarza. A Pani, Pani doktor dziękuję za wszystkie rady i sugestie."

Agata W.

28 lutego 2022

"Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Niepotrzebnie się stresowałam, ponieważ badanie było całkowicie bezbolesne a Pani doktor wytłumaczyła mi dokładnie jego przebieg. Na pewno będę regularnie przychodzić na kolejne wizyty kontrolne, gdyż Pani doktor zyskała moje zaufanie i jest osobą niezwykle sympatyczną."

I

21 lutego 2022

"Polecam serdecznie Panią Doktor. Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesjonalizm, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Ponadto Pani Doktor jest bardzo miła, co jest również bardzo ważne dla pacjenta."

Natalia S

17 lutego 2022

"Nie wierzyłam w te wszystkie opinie, dopóki sama nie poszlam do pani doktor. To najlepsza, najdelikatniejsza, najbardziej wyrozumiala lekarka, w jakiej kiedykolwiek bylam. Slucha i tlumaczy, faktycznie jej spokój udzielil mi sie podczas wizyty, dzięki temu się nie stresowalam. Bardzo, bardzo polecam."

Martyna

16 lutego 2022

"Bardzo zaangażowana, kompetentna i empatyczna Pani Doktor. Prowadziła moją ciążę i nie mogłam wybrać lepiej Doktor cierpliwie odpowiada na wszelkie wątpliwości, jest delikatna, a wizyta zawsze przebiegała w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!"

Natalia Nowacka

13 lutego 2022

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X