Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Sławomir Szymański - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Sławomir Szymański

specjalista ginekolog położnik, specjalista ginekolog onkolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat pt. „Przebieg ciąży i porodu wielopłodowego w zależności od morfologii popłodu”. Studia podyplomowe „Zarządzanie w opiece zdrowotnej” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego od 2011 roku. Certyfikat Fetal Medicine Foundation. Certyfikat ukończenia Kursów Kolposkopii i USG Piersi. Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu technik laparoskopowych uroginekologii, ultrasonografii oraz leczenia ran. Nauczyciel akademicki, promotor prac magisterskich, autor ponad 30 prac naukowych, w większości anglojęzycznych.

W latach 2014-2019 Ordynator Oddziału Ginekologiczno- Położniczego SPZOZ w Choszcznie, następnie asystent w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej SPSK nr 2 [Pomorzany], aktualnie asystent w Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników [PTGiP], Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [PTGO], Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [ESGO]. Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarski w Szczecinie.

Zapalony biegacz i propagator zdrowego stylu życia. Honorowy Dawca Krwi [ponad 18 litrów oddanych]. Wraz z dziećmi, Adasiem i Zosią, kibic drużyny koszykarskiej King Wilki Morskie Szczecin.

Zainteresowania: sport, scrabble, podróże, seriale.

Godziny przyjęć: wtorki 15.00-20.00; środy 12.00-15.00; czwartki 12.00-15.00


"Bardzo miły, kompetentny i cierpliwy lekarz. Super podejście do pacjenta. Jestem bardzo mile zaskoczona, to moja pierwsza wizyta, ale myślę że zmienię dotychczasowego lekarza."

Paulina

03 czerwca 2022

"Bardzo polecam wizyty u pana doktora. Wszystko profesjonalnie w miłej atmosferze, konkretnie, rzeczowo. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, pełne zaangażowanie. Nie ukrywam, ze pierwszy raz miałam styczność z tak profesjonalnym i miłym podejściem do pacjenta."

Kasia

10 maja 2022

"Lekarz na 6 gwiazdek... Zarówno jako ginekolog i człowiek. Doświadczenie, profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam dr n. med. Sławomira Szymańskiego z czystym sumieniem i zachęcam również do pozostawiania opinii po wizytach dzięki takim opinią Ja wybrałam lekarza na " Znany lekarz " i w taki sposób trafiłam na suuuper ginekologa z Moim problemem i zostaje"

Żaklina

13 kwietnia 2022

"Była to moja pierwsza wizyta i jednocześnie mało przyjemny zabieg - biopsja. Doktor przeprowadzi go sprawnie, bez bólu. Wizyta przebiegła w luźnej atmosferze. Doktor konkretny, z wyrozumiałością udzielił odpowiedzi na moje pytania, mój strach minął."

Magda

30 marca 2022

"Mimo ze badanie, które doktor musiał wykonać(biopsja) nie należy do przyjemnych, czułam się bardzo komfortowo. Badanie wykonane bezbolesnie i bardzo sprawnie. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Życzę wszystkim pacjentom żeby trafiali na takich lekarzy jak doktor Szymański."

Kinga Czarnecka

22 marca 2022

"Wizyta bezstresowa najlepsza w moim życiu mimo samego faktu nie komfortu tego typu wizyt. Jestem bardzo zadowolona, pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na pytania. Do tej pory nie spotkałam się z takim podejściem w żadnym z gabinetów. Co więcej Pan doktor wszystkie informacje przekazuje w sposób zrozumiały. Jest zaangażowany w sytuacje pacjentki, jest sympatyczny i empatyczny, co bardzo ułatwia komunikację i sprawia, że w gabinecie czułam się komfortowo. Cieszę się że trafiłam do pana doktora. Najlepszą opinią będzie to, że wrócę do Pana doktora."

Anna

09 marca 2022

"Najlepszy lekarz u którego do tej pory byłam a było ich wielu. Bardzo kompetentny, przyjemny, empatyczny, zaangażowany, fantastycznie tłumaczy i opowiada o przebiegu badania, dalszych prognozach czy rokowaniach. Ma szeroką wiedzę. Polecam z całego serca!"

Olga

27 stycznia 2022

"Wizytę u Pana doktora wspominam bardzo dobrze, niezwykła empatia i profesjonalne podejście do pacjenta sprawiły, że stres związany z wizytą u lekarza ginekologa, zupełnie zniknął ! Doktor, jest naprawdę dobrym specjalistą, który potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Okazuje się również, że badanie ginekologiczne, może zostać przeprowadzone bez bólu i strachu, bo wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Polecam, Doktora każdej kobiecie, która jeszcze nie znalazła swojego ginekologa, a szczególnie pacjentką które stresują się i denerwują przed każda wizytą ginekologiczną. Doktor Szymański zdecydowanie zasługuje na 5 nawet z +"

A.A

22 stycznia 2022

"Profesjonalista dysponujacy zaawansowanym sprzętem do USG piersi, rozległą wiedzą i empatią. Uważam, że gdyby wszyscy lekarze cechowali się podejściem doktora to zwiększyłaby się wcześniejsza wykrywalność raka piersi w Polsce. Od 5 lat mam zdiagnozowane guzki w piersiach. Co pół roku kontrolowałam je w Szczecinie lub w Warszawie. Jest to pierwszy lekarz, który kompleksowo wykonał USG piersi, które zaskutkowało podniesieniem klasyfikacji BI-RADS do alarmujacego 4a oraz wykonaniem biopsji gruboigłowej (również przez doktora). Doktor cechuje się bardzo dużą empatią oraz poczuciem humoru, co jest niezwykle ważne przy łagodzeniu stresu zwiazanego z wykonywaniem biopsji oraz czekaniem na wyniki. Bardzo dziękuję. Już nie wyobrażam sobie badań u innego lekarza."

Emila

05 stycznia 2022

"Wizyta przebierała spokojnie bez pośpiechu. Dokładne wyjaśnienia, skierowania na badania z dodatkową zniżką. Badanie piersi o które nie trzeba się upominać bo nie wszyscy lekarze robią badanie przy kontrolnej co rocznej wizycie. Polecam nawet panią, które się krępują pana ginekologa. Na pewno będą zadowolone delikatne badania bezbolesne."

Justyna A.

27 grudnia 2021

"Lekarz, który słucha pacjentki i patrzy jej w oczy, kiedy z nią rozmawia. Dokładnie wszystko tłumaczy, wszystkie za i przeciw różnych terapii. Pacjentka dokładnie wie co jej dolega, jakąa jest przyczyna i jak się leczyć. Ponadto to jeden z niewielu ginekologów, który bada piersi. Wszystko jest na miejscu, USG, cytologia. Jestem bardzo zadowolona, bo nareszcie znalazłam swojego lekarza. Zdecydowanie polecam"

Aleksandra B

14 grudnia 2021

"Serdecznie polecam prowadzenie ciąży u Doktora. Kompetentny, profesjonalny lekarz, wizyty w przyjaznej atmosferze, zawsze pełne wyczerpujących informacji i odpowiedzi na wszystkie pytania:)"

Zuzanna J.

02 grudnia 2021

"Polecam Pana Doktora każdej pacjentce. Jest zaangażowany, szczegółowo wyjaśnia w czym jest problem oraz opisuje sposób leczenia. W szczególności polecam pacjentkom z HPV, gdzie inni ginekolodzy zbywają i każą czekać na cud. Z pewnością zostanę stałą pacjentką Pana Doktora."

Asia

02 listopada 2021

"Lekarz godny polecenia. Kompetentny, rzeczowy, a przy tym bardzo miły i kulturalny. Dokładnie wyjaśnia problem zdrowotny. Badania wykonuje dokładnie. W gabinecie odczuwa się fachową i miłą obsługę. Serdecznie polecam Pana Doktora. To była moja pierwsza wizyta i pozytywne opinie wystawione przez inne pacjentki, potwierdzają się"

Małgorzata

18 września 2021

"Pan Doktor to niezwykle empatyczny, profesjonalny lekarz. Już na samym początku ciąży pojawił się u mnie krwiak, problemy z tarczycą i chociaż inny lekarz nie dawał mi szans na utrzymanie ciąży, pan doktor myślał zupełnie inaczej, zrobił wszystko,aby maleństwo się urodziło. Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 3900 kg córeczki. Cesarskie cięcie przeprowadzone profesjonalnie, doktor otacza opieką swoje pacjentki po operacji. Odbiera telefon i odpisuje na wiadomości, kiedy pojawiają się problemy! Polecam! Wspaniały lekarz i człowiek!"

Ola P.

30 sierpnia 2021

"Polecam Pana Doktora, spokojny, rzeczowy, zaangażowany. Gabinet również przyjazny pacjentkom, czysty, zadbany."

J.K

13 lipca 2021

"Pan Doktor to pelen profesjonalizm, ale przede wszystkim człowiek, któremu można zaufać. Chciałam podziękować i opisać swoją przygodę z Panem Doktorem, gdyż to dzięki Niemu dziś jestem matką wspaniałego synka. od 7 tyg bardzo krwawiłam, w Niemczech gdzie mieszkam dostałam tylko progesteron i tyle. Po kilku dniach, kiedy krwawienie ni eustępowało a wręcz się nasiliło pojechałam do szpitala w Polsce, gdzie spędziłam 4 dni. Po 10 dniach miałam pojawić się na kontroli, żeby sprawdzić czy dziecko przeżyło a ciąża się utrzymała, niestety Pani doktor nawet USG nie zrobiła, nie dała żadnych leków. Wtedy poszukałam Lekarza, który przyjmnie mnie jeszcze tego samego dnia przed powrotem do DE i tak trafiłam do Pana Doktora. Pana Doktora nazywam Aniołem, bo wiem, ze tylko dzięki Niemu i jego zaangażowaniu mogę dziś tulić mojego synka. To on robił szczegółowe USG, kontrolował krwiaki i obstawił mnie lekami. Gdy pandemia się nasiliła nie mogłam już jeździć na wizy"

Karolina N.

09 czerwca 2021

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X