Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Sławomir Szymański - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Sławomir Szymański

specjalista ginekolog położnik, specjalista ginekolog onkolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat pt. „Przebieg ciąży i porodu wielopłodowego w zależności od morfologii popłodu”. Studia podyplomowe „Zarządzanie w opiece zdrowotnej” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego od 2011 roku. Certyfikat Fetal Medicine Foundation. Certyfikat ukończenia Kursów Kolposkopii i USG Piersi. Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu technik laparoskopowych uroginekologii, ultrasonografii oraz leczenia ran. Nauczyciel akademicki, promotor prac magisterskich, autor ponad 30 prac naukowych, w większości anglojęzycznych.

W latach 2014-2019 Ordynator Oddziału Ginekologiczno- Położniczego SPZOZ w Choszcznie, następnie asystent w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej SPSK nr 2 [Pomorzany], aktualnie asystent w Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników [PTGiP], Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [PTGO], Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [ESGO]. Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarski w Szczecinie.

Zapalony biegacz i propagator zdrowego stylu życia. Zainteresowania: sport, scrabble, podróże, dobre kino.

Godziny przyjęć: wtorki 15.00-20.00; środy 12.00-15.00; czwartki 12.00-15.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X