Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Anna Moskalonek - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Anna Moskalonek

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Lekarz Specjalista w dziedzinie Położnictwo i Ginekologia. 

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego,

członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Obecnie w trakcie pracy nad uzyskaniem stopnia naukowego doktora, w swoim badaniu skupia się na poszerzaniu możliwości diagnostycznych w aspekcie leczenia niepłodności.

Prywatnie jest osoba bardzo energiczna i ceniąca relacje rodzinne i przyjacielskie. W wolnej chwili najchętniej sięga po literaturę podróżnicza oraz oddaje się aktywnościom sportowym  z dziećmi i mężem. 

Swój profesjonalny rozwój skupia na wieloaspektowym podejściu do pacjentów, a w stopniu szczególnym na pomocy w leczeniu niepłodności i zaburzeń rozrodu.

Godziny przyjęć: poniedziałki17.00-20.00 , piątki 9.00-12.00


"Bardzo polecam Panią doktor Anne. Jest cudowną, bardzo empatyczną kobietą. Od około 14 lat męczę się z wielkim bólem miesiączkowym i wszędzie odbijam się od ściany "po ciąży Pani przejdzie" . Pani doktor już na pierwszej wizycie powiedziała mi więcej niż inni lekarze przez ostatni 14lat. Wszystko wyjaśnia, zleca potrzebne badania, jest bardzo delikatna przy robieniu badań. Patrzy na problem całościowo i całościowo go leczy, słucha dokładnie pacjentki a nie zbywa po minucie rozmowy byle tekstem. Nie zostawia bez pomocy i jako jedyna ginekolog powiedziała mi o kims takim jak fizjoterapeuta ginekologiczny, który może pomóc ale jakoś żaden ginekolog wcześniej mi tego nie podpowiedział. Na wizycie czułam się wysłuchana i zaopiekowana a Pani doktora zostaję moim ginekologiem na stałe."

Agnieszka Misiak

13 pażdziernika 2022

"Wspaniała pani doktor. Pierwszy raz czułam się tak dobrze zaopiekowana. Wszystko zostało mi wytłumaczone i wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do pani doktor. Nie zamienię już na nikogo innego. Polecam z czystym sumieniem!!!!"

Wiktoria

05 pażdziernika 2022

"Niesamowicie komfortowa atmosfera, brak poczucia dystansu i krępacji, naprawdę pani doktor jest super empatyczna, dociekliwa i zatroskana o konkretną osobę, a nie kolejny numerek jak to często bywa. Serdecznie polecam na pierwszą albo każdą inną wizytę, człowiek czuje się po prostu wysłuchany i zaopiekowany :)"

Paulina

30 września 2022

"Wspaniała Pani Doktor z powołania. Od pierwszej wizyty zaufałam jej w 100%. Pani Doktor bardzo zaangażowała się w moje leczenie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad i pokierowała na dalsze badania. Pani Doktor podczas badania była delikatna oraz empatyczna. Po pierwszej wizycie wiem, że chciałabym aby Pani Doktor została moim lekarzem na dłużej."

Daria

24 września 2022

"Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor. Jestem w pierwszej ciąży i dzięki Pani Doktor czuję się bezpiecznie. Pani Dorktor odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Bardzo polecam"

Natalia

23 września 2022

"Do doktor Moskalonek trafiłam przypadkiem, ale był to bardzo szczęśliwy traf. Każda wizyta przebiega w miłego atmosferze, Pani Doktor odpowiada na każde pytanie. Bada delikatnie i zawsze opisuje co się dzieje. Prowadzi moją pierwszą ciążę, dzięki niej czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Serdecznie polecam."

Ela K.

17 września 2022

"Czułam się zaopiekowana przez panią Annę, wizyta przebiegała bez pośpiechu, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Pełen profesjonalizm, ciepło i nieskrępowany kontakt powoduje, że powierzam pani doktor prowadzenie mojej ciąży, dzięki czemu jestem spokojna, że jestem w dobrych rękach"

Marika

08 września 2022

"Do Pani doktor trafiłam przypadkowo, po pierwszej wizycie wiedziałam że chce aby to właśnie doktor Anna prowadziła moja druga ciążę. Na każde pytanie dostaje wyczerpująca odpowiedź. Pani doktor podchodzi do pacjenta z empatia zrozumieniem i wyrozumiałością. Nie mam żadnych oporów przed zadawaniem każdego pytania. Po każdej wizycie wychodzę uspokojona i zadowolona. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem i z całego serca."

Eryka

07 września 2022

"Pani Doktor jest najlepszą lekarką u jakiej dotąd byłam, w gabinecie tworzy niezwykle przyjazną i komfortową atmosferę. Na każde pytanie odpowie wyczerpująco, kompetentnie, a do tego w bardzo empatyczny sposób. Bardzo polecam każdemu wizytę u Pani Doktor:)"

L.N.

06 września 2022

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X