Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Dariusz Krzepisz - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Dariusz Krzepisz

specjalista ginekolog położnik

Studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym ukończone z wyróżnieniem. Szkolenie specjalizacyjne zrealizowane w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM oraz w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii PUM. Bardzo dobrze zdany egzamin specjalizacyjny.

Aktualnie asystent w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 PUM. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Certyfikowany ultrasonografista w ramach The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Koordynator „Programu Kompleksowej Ochrony Zdrowia Prokreacyjnego w Polsce” (Program KDN) oraz koordynator realizowanego przez Miasto Szczecin programu „Zwiększenie dostępności do wysokiej jakości świadczeń z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, polegającej na wsparciu szczecińskich par, a w szczególności mężczyzn wymagających wysokospecjalistycznej opieki i diagnostyki immunologicznej wraz ze wsparciem inseminacji.”

Aktywny uczestnik licznych konferencji naukowych, szkoleń oraz warsztatów między innymi z zakresu badań ultrasonograficznych obejmujących techniki oceny zmian przydatków, wad wrodzonych narządu rodnego, niepłodności, diagnostyki endometriozy. Lekarz przeszkolony w zakresie technik wykonywania badań prenatalnych jak również posiadający kwalifikacje do posługiwania się technikami trójwymiarowymi.  Wyszkolony w posługiwaniu się technikami endoskopowymi leczenia patologii narządu rodnego; w operacjach dna miednicy mniejszej; zaznajomiony z technikami ginekologii estetycznej; wyszkolony w leczeniu operacyjnym wysiłkowego nietrzymania moczu. Certyfikowany kolposkopista.

Godziny przyjęć: piątki 16.00-20.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X