Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Dariusz Krzepisz - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Dariusz Krzepisz

specjalista ginekolog położnik

Studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym ukończone z wyróżnieniem. Szkolenie specjalizacyjne zrealizowane w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM oraz w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii PUM. Bardzo dobrze zdany egzamin specjalizacyjny.

Aktualnie asystent w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 PUM. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Certyfikowany ultrasonografista w ramach The Fetal Medicine Foundation oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Koordynator „Programu Kompleksowej Ochrony Zdrowia Prokreacyjnego w Polsce” (Program KDN) oraz koordynator realizowanego przez Miasto Szczecin programu „Zwiększenie dostępności do wysokiej jakości świadczeń z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, polegającej na wsparciu szczecińskich par, a w szczególności mężczyzn wymagających wysokospecjalistycznej opieki i diagnostyki immunologicznej wraz ze wsparciem inseminacji.”

Aktywny uczestnik licznych konferencji naukowych, szkoleń oraz warsztatów między innymi z zakresu badań ultrasonograficznych obejmujących techniki oceny zmian przydatków, wad wrodzonych narządu rodnego, niepłodności, diagnostyki endometriozy. Lekarz przeszkolony w zakresie technik wykonywania badań prenatalnych jak również posiadający kwalifikacje do posługiwania się technikami trójwymiarowymi.  Wyszkolony w posługiwaniu się technikami endoskopowymi leczenia patologii narządu rodnego; w operacjach dna miednicy mniejszej; zaznajomiony z technikami ginekologii estetycznej; wyszkolony w leczeniu operacyjnym wysiłkowego nietrzymania moczu. Certyfikowany kolposkopista.

Godziny przyjęć: wtorki16.00-20.00


"To moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz pełen empatii, kontaktowy, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada konkretnie pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty."

Klaudia

29 kwietnia 2022

"Serdecznie polecam! Przyjazny gabinet, wszystko zostało wyjaśnione. Szybkie i zdecydowane odpowiedzi na każde pytanie. Dziekuje!"

Dariia

12 marca 2022

"Szczegółowe wyjaśnienia, komfortowy gabinet, kompletnie bezbolesne i delikatne badanie z objaśnieniem każdego kroku. Zabrałabym nawet córkę na pierwszą wizytę w życiu."

N.N

19 lutego 2022

"Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor przeprowadził baaardzo wnikliwy wywiad. Dopytał się o wszystko. Wyjaśnił mi mój problem i wprowadził leczenie. Co mnie zaskoczyło, profilaktycznie wdrożył również leczenie dla mojego partnera. Naprawdę polecam Pana Doktora."

A.W.

22 stycznia 2022

"Polecam Pana doktora. Bardzo sympatyczny, empatyczny, uśmiechnięty i zaangażowany lekarz. Zawsze wszystko wyczerpująco tłumaczy, nie ma wrażenia pośpiechu, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Służy też pomocą poza gabinetem, można do niego napisać albo zadzwonić i nie zdarzyło się żeby Pan doktor nie oddzwonił lub nie odpowiedział na wiadomość. Szczerze polecam"

Iga

26 marca 2021

"Do Pana Doktora trafiłam z polecenia :-) Przesympatyczny Człowiek :-) Wszystko dokładnie wyjaśnił i nawet pokazał - nie wiedziałam, że tyle można z usg wyczytać. Jestem bardzo zadowolona :-)!"

Ania N

18 listopada 2020

"Wizyta rozpoczęła się idealnie o czasie. Wczesniej slyszelismy z mezem same pozytywne opinie o doktorze. Doktor przemiły, bardzo pomocny, kulturalny i serdeczny. Doktor ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę więc jego opinia uspokoiła nas. Samo badanie nie bolesne i przeprowadzone z należytą starannością. Doktor dokladnie wszytsko wytłumaczył. Szczerze polecam !!!!"

Agnieszka

09 pażdziernika 2020

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X