Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Karolina Zaryczańska - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Karolina Zaryczańska

specjalista neurolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2014r. pracuje w Klinice Neurologii SKSK1 PUM. W 2020r. uzyskała tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie neurologii. Kontynuuje rozwój naukowy, jest studentką studium doktoranckiego w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego i ratownictwa medycznego. Swoją wiedzę pogłębia na konferencjach oraz zjazdach szkoleniowych. Posiada doświadczenie w szpitalnej i ambulatoryjnej opiece nad chorym. Prywatnie podróżuje, docenia dobrą kuchnię i film.

Godziny przyjęć: poniedziałki 17.00-20.00


"Pani doktor kompetentna , fachowa i konkretna. Miła i życzliwa wobec pacjenta osoba, która z dużym zaangażowaniem poświęca się danemu problemowi. Szczerze polecam."

Zadowolony pacjent

24 sierpnia 2021

"Fachowa konsultacja, punktualna wizyta oraz miła obsługa w gabinecie. Serdecznie wszystkim polecam."

Tomasz

23 sierpnia 2021

"Pani Doktor jest konkretna, przyjemna, dociekliwa i zainteresowana pacjentem. Chętnie skorzystam z kolejnej wizyty. Polecam gorąco"

Edyta

19 lipca 2021

"Bardzo profesjonalna i miła pani doktor rzeczowe i skrupulatne podejście do pacjenta. Bardzo polecam"

mirco1512

12 lipca 2021

"Szczegółowa analiza problemu, fachowe wyjaśnienie zagadnień i problemu, poczucie wysokiego zaangażowania lekarza."

JG

21 czerwca 2021

"Punktualnie, profesjonalnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Pani doktor znajduje czas na wywiad, badanie i diagnozę. Nie ma wrażenia "szybko, szybko", jest zaś empatia. Jeśli będzie potrzeba, to z pewnością umówię się na kolejna wizytę. Polecam."

Mariusz

31 maja 2021

"Świetna Pani doktor, sympatyczna, ciepła,konkretna oraz pomocną i dokładna . Samo badanie przeszło szybko i sprawnie .Z czystym sumieniem polecam. Na pewno jeszcze wrócę"

NS

25 maja 2021

"Bardzo profesjonalna i kontaktowa lekarka. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u niej,myślę że każdy wyjdzie usatysfakcjonowany."

Kamilla

17 kwietnia 2021

"Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Wprowadza atmosferę spokoju i zaufania. Uważnie słucha, zadaje pytania dodatkowe i udziela odpowiedzi."

Piotr

16 kwietnia 2021

"Bardzo polecam Panią Doktor. Wyjaśniła mi każdy problem, powiedziała na co zwrócić uwagę i przede wszystkim - uspokoiła mnie. Wizyta była w bardzo przyjemnej atmosferze i widać już na samym początku jak Pani Doktor jest zaangażowana w pracę i posiadana przeogromną wiedzę. Pomimo opóźnienia (co nie zmienia mojej opinii - warto było czekać i to też świadczy, że Pani Doktor nie traktuje pacjentów ,,na czas" ) jestem bardzo zadowolona :)"

BU

15 kwietnia 2021

"Konkretnie,punktualnie,fachowo,dokładne ,pełne badanie neurologiczne ,dokładną informacją o stanie zdrowia,polecam"

Krzysztof K

14 kwietnia 2021

"Bardzo miła Pani doktor. Zostały udzielone mi wyczerpujące informacje. Dobrze, że trafiłem właśnie do Pani Karoliny Zaryczańskiej."

Damian S.

14 kwietnia 2021

"Jeżeli ktoś potrzebuje, konkretnego, zaangażowanego, a do tego sympatycznego neurologa bardzo polecam Panią Karolinę"

Ania

02 marca 2021

"Spokojna, merytoryczna rozmowa, wyznaczenie kierunków konsultacji. Wiem co jest do zrobienia. Polecam."

LeM

22 lutego 2021

"Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani neurolog była miła oraz wszystko mi wyjaśniła. Dobrze zdiagnozowała co mi dolega. Zaangażowała się w dalsze leczenie mojej choroby."

Anna

03 lutego 2021

"Pani doktor bardzo zaangażowana, miła, sympatyczna, pomocna i przede wszystkim rzeczowa, rozjaśniła wszystkie wątpliwości, wyjaśniła moje problemy i dała światełko nadziei, że leczenie przyniesie pozytywne skutki. Szczegółowy wywiad, zainteresowanie pacjentem, jak najbardziej polecam."

W.Sz

11 stycznia 2021

"Pani doktor szczegółowo wyjaśniła dolegliwości taty , odpowiadała nawet na pytania nie neurologiczne i pomogła naprowadzić na dalsze leczenie . Polecam"

Agata

11 stycznia 2021

"Raczej rzeczowo. Miła osoba. Zadawałam pytania nawet z dziedziny laryngologii i Pani była skłonna mi to wyjaśnić."

Iwona

04 stycznia 2021

"Konkretny wywiad, szczegółowe badanie które dało obraz pełnej diagnozie która pomogła nam uniknąć dalszych następstw chorobowych. Polecam fantastyczna Pani Doktor"

Zadowolony Pacjent

15 grudnia 2020

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X