Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Katarzyna Rejniak-Stolarczyk - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Katarzyna Rejniak-Stolarczyk

specjalista psychiatra

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 2012r.
Specjalizację w dziedzinie psychiatrii odbyła w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie. Podczas realizowania szkolenia specjalizacyjnego zdobyła doświadczenie w pracy z pacjentami hospitalizowanymi na psychiatrycznym oddziale dziennym i całodobowym, leczonymi ambulatoryjnie w poradni zdrowia psychicznego oraz objętych opieką zespołu leczenia środowiskowego. Dyplom specjalisty psychiatry uzyskała w 2023r.

W 2022r. odbyła kurs z medycyny paliatywnej, następnie współpracowała z Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. W chwili obecnej zajmuje się leczeniem psychiatrycznym w warunkach ambulatoryjnych w Ośrodku Zdrowia Psychicznego w Szczecińskim Centrum Zdrowia.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Obecnie szczególnie zainteresowana obszarem neuroatypowości (ADHD, ADD, ASD) oraz problematyką zaburzeń psychicznych w okresie ciąży, poporodowym i podczas karmienia piersią.

Miłośniczka muzyki, audiobooków i podcastów. Uwielbia spędzanie czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół, masaż gorącymi kamieniami oraz tolerancyjność.

Godziny przyjęć: poniedziałki 13.30 -17.30 , środy 10.00 - 13.00


Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X