Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Maciej Wielusiński - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Maciej Wielusiński

specjalista kardiolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Rytmu Serca i EHRA (European Heart Rhythm Association). Pracownik Kliniki Kardiologii w Szczecinie od 2007r. Uczestnik wielu kursów, konferencji i szkoleń w Europie i USA – w szczególności z zakresu zabiegowych technik leczenia arytmii serca (ablacji), implantacji i programowania stymulatorów, kardiowerterów – defibrylatorów, w tym z funkcją resynchronizacji oraz ECHO serca.  W latach 2014-2019 lekarz diagnosta dyżurów angiograficznych w Klinice Kardiologii. Posiadam wszechstronne doświadczenie w zakresie diagnostyki inwazyjnej (koronarografie, badania elektrofizjologiczne) jak i nieinwazyjnej (badania Holtera, ECHO serca, diagnostyka i programowanie rozruszników/ICD).  Uczestnik wielu programów klinicznych i autor/współautor publikacji naukowych.

Godziny przyjęć: wtorki 16.00-20.00


"Jest to moja kolejna wizyta u Pana Doktora. Pan Maciej jest osobą sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim bardzo dokładną. Pan Doktor szczegółowo bada, analizuje dokumenty i wyniki badań. Rzetelnie wytłumaczył problem, wszystko objaśnił i przedstawił możliwość dalszego leczenia. Skierował na zabieg, który sam przeprowadzi. Polecam z czystym sumieniem Doktora Wielusińskiego"

Paweł

11 maja 2022

"Lekarz uważnie słucha, doradza i jest uprzejmy. Badanie i konsultacja przebiegły bez pośpiechu. O wszystko można się spokojnie zapytać i uzyskać odpowiedź. Dostałam odpowiednie leki, które pomogły."

Pacjent

27 kwietnia 2022

"Lekarz godny polecenia, klinika bardzo przyjazna. Pani w rejestracji bardzo miła. Szybkie terminy, co jest dużym plusem."

Anna B

29 marca 2022

"Była to moja pierwsza wizyta, Pan doktor bardzo szczegółowo przeanalizował mój przypadek i wydał diagnozę widać że posiada dużą wiedzę poszerzoną o nowe badania. Jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry specjalista, polecam."

L.M

24 marca 2022

"Najlepszy kardiolog 10 na 10 pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wielkie zaangażowanie i miłą atmosferę :)"

Krawczyk Sławomir

01 marca 2022

"Słuszna decyzja aby udać się do Pana doktora na wizytę.Profesjonalne podejście do sprawy, jak również odpowiedzi na każde pytanie wyczerpujące i dające jasny obraz całej sytuacji(...)polecam w 100%."

T.B

01 lutego 2022

"Pan doktor bardzo miły i rzeczowy. Dokładnie wszystko wytlumaczył , wizyta długa i wiele wyjaśniająca. Polecam Pana doktora."

Katarzyna

25 stycznia 2022

"Witam chciałbym podziękować doktorowi za poświęcony czas i objaśnienie sytuacji , świetna rozmowa , dużo szczegółów na temat wyników i wysłuchanie od początku do końca, polecam doktora każdemu kto odwiedza i radzi się jego opinii medycznej warto posłuchać, ciekawe objaśnienia."

Stanisław

18 stycznia 2022

"Podejście lekarza do pacjenta bardzo dobre, lekarz komunikatywny, szczegółowo wyjaśnia problem z którym przyszłam. Chciałabym zawsze trafiać do takich empatycznych i profesjonalnych lekarzy."

A.Ch

12 stycznia 2022

"Profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Doktor wykonywał mi również zabieg ablacji, który jest udany za co bardzo dziękuję i polecam !"

MK

11 stycznia 2022

"Zdecydowanie mogę potwierdzić pozytywne opinie odnośnie Pana Doktora. Wizyta była długa. Lekarz wnikliwy i dokładny. Badania EKG I USG wykonane bez pośpiechu i dokładnie. Lekarz zlecił dodatkowe badanie i umówił termin w Klinice."

R.M

03 listopada 2021

"Super lekarz,miłe podejście do pacjenta .Jestem po ablacji wykonanej przez Pana doktora z której jestem bardzo zadowolona ,mój komfort życia znacznie siè poprawił a wizyta w gabinecie przebiegła bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze ,szczegółowo Pan doktor wyjaśnił mi przebiegu mojego zabiegu.Gorąco polecam:)"

K.R

29 września 2021

"Polecam Pana Doktora. To była moja pierwsza wizyta. Zostało zrobione ekg i usg serca, zmienione dotychczasowe nieskuteczne leczenie. Uzyskałem szczegółowe informacje o stanie mojego zdrowia i dalsze zalecenia."

AD

18 sierpnia 2021

"Rzetelny i sympatyczny lekarz. Dokładnie przeprowadzony wywiad i badania, które zrobione były na jednej wizycie. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszelkie pytania, konkretnie i rzeczowo. Zaangażowanie i profesjonalizm. Ładny i dobrze wyposażony gabinet, jak i cała przychodnia. Polecam !"

KM

12 sierpnia 2021

"To była moja pierwsza wizyta. Lekarz szczegółowo odpowiedział na moje pytania. Wykonał USG i EKG, które później omówił. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Polecam Pana Doktora Macieja."

Grażyna Sz.

09 czerwca 2021

"Zostałem bardzo mile zaskoczony w czasie wizyty: lekarz bardzo rzeczowo i kompleksowo przeprowadził badanie, wywiad i dodatkowe konieczne badania wykonał na miejscu.Otrzymałem wszelkie informacje i zalecenia. Wizyta w bardzo życzliwej atmosferze, z dużą dozą empatii i pełni profesjonalnie."

Marek H

11 maja 2021

"Wizyta była bardzo profesjonalna i przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Uzyskałem wszystkie potrzebne mi informacje oraz porady. Pan Maciej to idealna osoba na tym stanowisku. Pozdrawiam."

Paweł Borowicz

05 maja 2021

"Po różnych doświadczeniach, zaufałam i od pierwszej wizyty czuję, że trafiłam w dobre ręce, za co bardzo dziękuję Dra Wielusińskiego cechuje zaangażowanie, profesjonalizm i empatia, dzięki czemu pacjent od razu czuje się lepiej."

Beata

19 lutego 2021

"Rzeczowo, miło i profesjonalnie. Gabinet i lekarz godny polecenia. W gabinecie profesjonalny sprzęt. Polecam"

Paweł

17 stycznia 2021

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X