Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Oliwia Marcinkiewicz-Ziomek - ZnanyLekarz.pl

Lek. med. Oliwia Marcinkiewicz- Ziomek

specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbyła staż na Oddziale Ginekologicznym w Szpitalu w Schwedt w Niemczech. Staż podyplomowy odbyła w SPSK nr 1 przy Unii Lubelskiej. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK nr 2 w Szczecinie. Tytuł specjalisty otrzymała w roku 2017.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Posiada certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestniczka licznych konferencji oraz warsztatow PTGiP, a także szkoleń endoskopowych.W trakcie szkolenia specjalizacyjnego prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami (polsko- i anglojęzycznymi) wydziału lekarskiego oraz stomatologicznego.

Obecnie pracuje w SPS ZOZ "Zdroje" na Oddziale Położnictwa I Ginekologii z Pododdziałem Patologii Ciąży.
Interesuje się w szczególności położnictwem zabiegami endoskopowymi a także medycyną estetyczną.


Prywatnie pianistka, która lubi podróże oraz mama dwójki dzieci.

Godziny przyjęć: środy 12.00-15.00


"Polecam Panią doktor z całego serca. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, Podczas wizyty pacjent czuje pełen komfort, Pani doktor odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszystko. Pełen profesjonalizm."

Paula

04 maja 2022

"Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jestem zachwycona Jej podejściem do pacjentki - profesjonalizmem, życzliwością i zaangażowaniem od początku aż do samego rozwiązania. Pani doktor cierpliwie wysłuchiwała moich obaw, odpowiadała na wszelkie pytania i wyjaśniała to, co budziło moje wątpliwości, a w gabinecie czułam się zawsze komfortowo i spokojnie - po prostu otoczona fachową i empatyczną opieką. Serdecznie polecam(y) Joanna, Piotr i mały człowiek - Radosław Michał! :)"

Joanna Szyszko-Trojanowska

28 kwietnia 2022

"Wspaniała kobieta z sercem na dłoni. Weszłam od razu mi stres minął widząc uśmiech Pani doktor, mimo maseczki. Polecam z całego serca."

Dorota Grzyl

02 kwietnia 2022

"Pani doktor przeprowadziła badanie bardzo delikatnie i profesjonalnie. Kompleksowo podeszła do problemu. Wizyta odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Polecam innym potrzebującym."

Jola U.

20 marca 2022

"Wywiad, badanie, ocena dolegliwosci profesjonalne w 100%. Szybka i skuteczna decyzja w sprawie leczenia. Wszystko w milej atmosferze. U Pani Doktor w gabinecie nie czułam skrepowania i wstydu. Szczerze polecam! Pani Doktor to złota kobieta z wielkim sercem! Zaangażowana jak żaden inny lekarz!"

Monika

08 lutego 2022

"W końcu trafiłam na fachowca z krwi i kości Pani Doktor cudowna pełna empatia i zrozumienia kobieta, poświęciła mi bardzo dużo czasu i odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania"

Angelika

17 listopada 2021

"Przemiła i profesjonalna osoba, swoim spokojem sprawiła, że pacjent od progu był wyluzowany i czuł się bezpiecznie :) wiele szczegółowych pytań i konkretna diagnoza z natychmiastowym określeniem etapów leczenia. Jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu … a odnosząc się do drugiego członu nazwiska - taki dobry Ziomek z Pani Doktor :) bardzo pozdrawiam!"

Łucja Szczepińska

28 pażdziernika 2021

"Pani Doktor jest osoba bardzo rzeczową, ale przy tym ciepła i empatyczną. Podała wszystkie możliwe rozwiązania. Bardzo polecam! Napewno jeszcze nie raz wrócę do Pani Doktor."

A.Z

29 września 2021

"Wybrałam panią Oliwię do prowadzenia pierwszej ciąży. Jest bardzo przyjazna i empatyczna. Dostałam komplet informacji i wskazówek dot. badań, żywienia i innych zachowań w ciąży. Wszystko przebiega pomyślnie"

Adriana

10 września 2021

"Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, z przyjaznym podejściem do pacjenta. Badanie wykonane bardzo delikatnie, wszystko konkretnie wyjaśnione i wytłumaczone. Zostaję pod opieką pani doktor na dłużej, bo ciężko znaleźć tak dobrego lekarza."

Martyna

07 września 2021

"Życzyłabym każdej kobiecie takiego troskliwego i empatycznego lekarza, jakim jest Pani doktor. Spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, wizyta w pełnym komforcie dla pacjentki. Czułam się ważna i zaopiekowana. Dodatkowym plusem jest możliwość kontaktu z Panią doktor poza gabinetem. Serdecznie polecam !!!"

Ola

26 lipca 2021

"Pani doktor jest bardzo miła, profesjonalna oraz delikatna. Odbyłam u niej swoją pierwszą wizytę ginekologiczną, a obecnie prowadzi moją ciążę. Pani doktor jest zaangażowana, zawsze uśmiechnięta, odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Atmosfera w gabinecie zawsze jest przyjazna pacjentce. Pani doktor odpowiada również na pytania i wątpliwości partnera pacjentki (pan proszony jest do gabinetu już po wykonanych badaniach i na prośbę pacjentki). Z pełnym przekonaniem polecam panią doktor :)"

Bardzo dobry, zaangażowany lekarz :)

24 czerwca 2021

"Kontakt z Panią Doktor bardzo dobry , propozycja wykonania dalszych badań jak najbardziej uważam za fachową poradę . Napewno wrócę do Pani Doktor."

Monika

31 marca 2021

"Pani dr prowadziła moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, że tak dobrze trafiliśmy! Polecam, przyjazna atmosfera i zrozumienie."

Ania

10 lutego 2021

separator

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X