Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

G-Shot

Na czym polega G- Shot?

Powiększenie punktu G (G-Shot) jest zabiegiem stosowanym w ginekologii estetycznej. Procedura polega na podaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy, powodując uwypuklenie okolicy, w której mieści się największa liczba receptorów. Zabieg ten ma na celu zwiększenie przyjemnych doznań seksualnych. Punkt „G” to skupisko zakończeń nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów od wejścia do niej. Odpowiednia stymulacja i pobudzenie tego miejsca może być sposobem na osiągnięcie orgazmu. Nie u każdej kobiety jest on tak samo rozwinięty, w związku z czym nie każda z nich ma zdolność przeżywania tego typu orgazmu. Tymczasem jeśli Pacjentka miewa orgazmy pochwowe, może zwiększyć swoje doznania. Jeśli punkt „G” jest odpowiednio wypukły, rośnie szansa na jego kontakt z członkiem, czyli na częste i intensywne pobudzenie tej strefy. Aby uzyskać taki efekt, można zdecydować się na zabieg tymczasowego powiększenia punktu „G”, poprzez jego ostrzyknięcie preparatem kwasu hialuronowego czyli G-Shot.

 

Jak przebiega zabieg?

W celu wypełnienia i uwypuklenia punktu G wykorzystujemy zabieg jego augmentacji, czyli ostrzykiwania preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Substancja wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, dzięki czemu jest ona bardziej odkryta, a przez to wrażliwsza na bodźce podczas stosunku. Kwas hialuronowy, jaki stosujemy do tego celu, jest odpowiednio usieciowany. Dzięki zabiegowi punkt „G” staje się bardziej wrażliwy na doznania erotyczne przez okres około 12 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 5-10 minut. Nic więc dziwnego, że powiększanie punktu G staje się coraz bardziej popularne. Jego efekt można sprawdzić już po kilku godzinach.

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg G-Shot polecamy Pacjentkom, które:

    • mają utrudnione osiąganie orgazmu pochwowego (potrzebują na to dłuższego czasu),
    • chcą zwiększyć doznania pochwowe podczas zbliżeń.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • miesiączka;
  • ciąża;
  • choroba nowotworowa;
  • przewlekłe choroby wątroby;
  • zaburzenia krzepliwości krwi.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Pacjentka powraca do normalnych czynności życiowych. Ważne, aby po augmentacji dbać o właściwe nawodnienie organizmu, w tym celu zaleca się picie około 2 – 2,5 litrów wody dziennie. Już po 12 godzinach od zabiegu można powrócić do normalnej aktywności seksualnej, bardzo często już wtedy o zwiększonej intensywności. Przed zabiegiem wskazane jest także przyjęcie dużej ilości płynów – min. 2 litrów.

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

Zabieg G-Shot daje czasowe efekty zwiększenia doznań, które utrzymują się przez około 12 miesięcy. Po tym czasie procedurę należy powtórzyć.

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X