Pocztowa 11/2, 70-360 Szczecin

 +(48) 690 799 951

 +(48) 91 88 291 03

 kontakt@pocztowa.eu

Redukcja blizn min. potrądzikowych po cięciu cesarskim przebarwień, rozstępów

Za pomocą urządzenia Megapulse HF Fraxx możemy zredukować rozstępy i blizny m.in. potrądzikowe, po cięciu cesarskim, spowodowane urazami mechanicznymi, po plastyce powiek, itp. Z reguły polecamy trzy zabiegi, ale ich ilość zawsze ustalana jest indywidualnie z lekarzem prowadzącym. Zabiegi wykonywane są elektrodą Lima lub Fraxx, w znieczuleniu miejscowym kremem z likodainą.
Zabieg radiofrekwencji polega na wytwarzaniu w skórze właściwej niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń. Wiązka energii dochodzi do komórek skóry właściwej i tkanki podskórnej pobudzając stare włókna kolagenowe do ponownego ich obkurczanie oraz syntezę nowych włókien. W efekcie skóra jest dużo bardziej napięta i ujędrniona. Urządzenie Megapulse HF Fraxx wyposażone jest w unikalny system „SmartShot”, który odpowiada za rozprowadzenie energii w równych odległościach w tzw. procesie frakcjonowania energii. Proces ten opiera się na wytwarzaniu mikroskopijnych kolumn uszkodzeń termicznych w naskórku i górnej części skóry.

  • Zabieg dedykowany osobom chcącym zredukować blizny potrądzikowe, nabyte w wyniku urazów mechanicznych, zabiegów chirurgicznych, przebytej chorby, trądziku itp.
  • Zabieg można wykonywać na całym ciele, zarówno u pacjentów młodych jak i dojrzałych
  • Zabieg jest bezbolesny, w znieczuleniu miejscowym kremem
  • Należy wykonać serię ok. 3 zabiegów w odstępach ok. 3 tyg. W zależności od wskazań lekarza i widoczności zmian

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X